Elektrická ruční pilka

Kód: CZ730714748276
Neohodnoceno
1 256 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.12.2023

Díky svému ergonomickému tvaru a velmi lehké váze se s touto elektrickou ruční pilkou na dřevo pracuje velmi jednoduše, pohodlně a efektivně. Je jednou z nejvhodnějších a nejvyužitelnějších pomůcek pro každého zahrádkáře, kutila - pro muže i pro ženu. Unikátní výkon elektrické ruční pilky na dřevo zajišťuje vysoce kvalitní typ baterie, díky čemuž dokážete pracovat s pilkou dostatečně dlouho Pomocí této elektrické ruční pilky si snadno, rychle a bezpečně vytvarujete stromy a jiné dřeviny na vaší zahradě podle svých představ! 

Detailní informace

Detailní popis produktu


Chcete mít i vy rychle a jednoduše upravené dřeviny na vaší zahrádce či vinici? Potřebujete odříznout prkno či nařezat dřevo? Velice snadno toho docílíte pomocí ergonomické váhově velmi příjemné mini řetězové aku pile.

Manipulace s ruční pilou je maximálně bezpečná díky protiskluzové rukojeti a její nízká váha dovoluje práci s ní i jednou rukou. Zároveň jí kovový oplastovaný rám dodává robustnost.

KVALITNÍ ŘETĚZ

Tato akumulátorová elektrická ruční pila má velmi kvalitní řetěz, který je mimořádně odolný a ostrý. Byla vyvinuta tak, aby s ní řezání šlo hladce, pohodlně a jednoduše.

 VÝKONNÝ MOTOR

Vynikající elektrická ruční pilka využívá měděný motor, který disponuje vysokou výkonností. Tento vysoce kvalitní motor s vysokým točivým momentem vám umožní rychlé a efektivní řezání. Výsledkem bude dokonale upravená zahrada za krátkou dobu.

 BEZPEČNÉ A EFEKTIVNÍ ŘEZÁNÍ


Ergonomický design ruční pilky, protiskluzová rukojeť a kvalitní řetěz jsou významným bezpečnostním faktorem při řezání dřevin.
Zuby řetězu dokonale přiléhají ke kůře a vnitřní části dřeva a to bez ohledu na vlhkost a věk dřeviny. Řetězová pila nevyskočí ani při řezání silnějších větví.
Ergonomický design ruční pilky pomůže k dokonalému úchopu a plné kontrole řezu – bude takový, jaký si ho přejete


EXCELENTNÍ TYP BATERIE

Tato elektrická ruční pilka na dřevo využívá vysoce kvalitní lithium – iontovou baterii o kapacitě 1500 mAh, která po nabití vydrží dostatečné množství řezů. Poskytuje až 10 krát delší životnost než běžné baterie. Proces nabíjení je také velmi rychlý.

 LEHCE PŘENOSNÁ

Díky své 700 g hmotnosti a celkové délce 33 cm lze tuto ruční pilku velmi snadno přenášet. Bude ideálním pomocníkem, kdekoli to bude zapotřebí.

Lehká konstrukce ruční elektrické pilky napomáhá tomu, že její použití, přenášení a skladování vyžaduje od vás minimální úsilí.

Staňte se praktickým zahrádkářem a domácím kutilem

 TECHNICKÉ VLASTNOSTI


Napájecí napětí (DC): 24 V / 36 F
Typ baterie: lithium-iontová
Kapacita baterie: 1500 mAh, 5,55 Wh
Napětí: 100–240 V (střídavé napětí), 50–60 Hz
Balení obsahuje: akumulátorová pila, baterie, nabíječka, klíč
Barva: zeleno-černá