LED světla v barvě ohňostroje – FIREWORK

Kód: CZ730732437437
Neohodnoceno
396 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světla LED, která vytvářejí vzor ohňostroje, lze ovládat třemi způsoby a atmosféru můžete měnit až 100 energickými způsoby změny barev, rychlosti a blikání do rytmu hudby.

100 energických způsobů změny barvy
Ohňostrojný vzor se skládá z 11 krátkých pruhů a jednoho dlouhého pruhu, po kterých se mění barvy. Na těchto 11 pásech je až 195 barevných LED světel, která reagují na rytmus hudby a zvuku. Prostřednictvím aplikace a dálkového ovladače si také můžete sami zvolit hudbu, nastavit až 16 milionů barev a nastavit časovač, po jehož uplynutí se blikání vypne.

Světla LED Firework jsou skvělou zábavou pro různé příležitosti.
Světla LED lze použít k výzdobě jídelny, ložnice, kuchyně a obývacího pokoje, zvláště vhodná jsou na Vánoce, Halloween a další večírky, slavnosti a události. Je to skvělý dárek pro rodinu a přátele, který rozzáří atmosféru a vytvoří celou světelnou přehlídku! Vytvoří skvělou atmosféru na bláznivých večírcích nebo rozzáří váš byt!

3 způsoby ovládání – tlačítko na kabelu, přiložený dálkový ovladač a aplikace
Světla LED ohňostroje měnící barvy se synchronizují s hudbou a blikají do rytmu hudby a mikrofonu prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu, tlačítka na kabelu nebo přiloženého dálkového ovládání. Všechny tyto 3 způsoby vám umožní vytvořit ještě dynamičtější a energičtější atmosféru!

Světla jednoduše nainstalujte na zeď
Před instalací se ujistěte, že je stěna čistá a suchá. Světla LED Firework jednoduše nalepte na požadované místo a nejdelší pásek je ten s kabelem USB, který se připojuje k jakémukoli adaptéru USB nebo zdroji napájení. Pak už si jen užijete světelnou přehlídku. Dekorativní světla můžete ovládat tlačítkem na kabelu, dálkovým ovladačem nebo aplikací, která umožňuje mnoho různých možností!

Specifikace:


Balení obsahuje: 1x LED světla s 11 proužky, 1x dálkové ovládání, 1x USB nabíjecí kabel.
Rozměr: 0,3 m (11 kratších proužků), 1,5 m (1 delší proužek)
USB napájení DC5V 2A (vstup), 3W/m (výkon)