LED světlo s detektorem pohybu

Kód: CZ73074747346
Neohodnoceno
285 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
5.12.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jasné LED pásové světlo, které se automaticky zapíná a vypíná stejně jako světlo v lednici, Motion Brite se rozsvítí, když to potřebujete, a poté zhasne brzy po dokončení. Protože je aktivován pohybem, namísto aktivovaného spínače, můžete ho umístit kamkoli, kde potřebujete okamžité světlo, bez nutnosti zapojení samotného světla nebo spínače pro jeho ovládání. Stačí nalepit na místo a to je vše!

 

Deset super-jasných LED žárovek znamená, že budete mít dost světla, které můžete vidět ve tmě, a protože je citlivé na světlo a také aktivované pohybem, nerozsvítí se, když už je dost světla šetří vaše baterie před zbytečným použitím.

 

Motion Brite má je díky odnímatelné zadní desce přenosný.

 

Skvělé ve skříních, dílnách a dalších.

 

 

10 super jasných LED žárovek

Některá nalepovací světla mají v sobě jednu nebo možná tři LED diody, takže mohou nabízet pouze efekt bodového světla nebo skupinu tlumeného světla. Některá světla poháněná solárním generátorem negenerují energii potřebnou k tomu, aby vám poskytly množství jasného světla, které potřebujete, když ztmavne, a jiná je třeba zapnout a vypnout, což znamená, že pokud je zapomenete vypnout, ztratíte vše že zbytečně drahá energie a neustále nahrazují drahé baterie. Čistě bílé LED žárovky  v panelu poskytují dostatek světla a nevybíjejí energii baterie, což znamená, že se na ně můžete spolehnout déle, než budete muset vyměnit baterie.


Barva: bílá


Vyžaduje 4 x AAA baterie (nejsou součástí)


Rozměry


Balení: 14x4x24,8cm


Jednotka: 19x3x1,5cm 


Pro venkovní použití se ujistěte, že jednotka není vystavena dešti nebo extrémním povětrnostním podmínkám. 


Varování


• Tento produkt není hračkou. Uchovávejte mimo dosah dětí.


• Nesvítí do očí a nedívá se na provozní světlo. Může být škodlivý pro oči. • Panel Motion Brite bude fungovat pouze při slabém osvětlení.


• Vždy zajistěte, aby lišta Motion Brite byla umístěna na rovném suchém povrchu.


• Nepoužívejte ani neinstalujte v blízkosti vody.