Pěstitelský pytel na pěstování jahod

Kód: CZ730734375106
Neohodnoceno
175 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIKÁTNÍ VAKY K PĚSTOVÁNÍ JAHOD, BYLINEK A ZELENINY

Toužíte po vlastních čerstvých jahodách, bylinkách či zelenině, ale nemáte zahradu nebo čas na její obrábění? Těmito jedinečnými vaky na pěstování si můžete vypěstovat vaše pochoutky klidně na dvoře nebo na balkoně. Přinášíme vám unikátní pytle, které mají tyto vlastnosti:


Vhodné pro jahody, bylinky a jakýkoli druh zeleniny a ovoce
Lepší využití vody a živin
Přenosné
Pevné a odolné proti zničení
Vhodné na balkony, terasy, zahrady do exteriéru i interiéru
Speciální design pro maximální úrodu
K PĚSTOVÁNÍ JAHOD A JAKÉKOLIV ZELENINY A OVOCE

Tyto unikátní pěstitelské pytle jsou vhodné pro pěstování jahod, rajčat, mrkve, okurek, ředkviček, salátů, bylinek, cukety, cibule, česneku, fazolí, papája, guava a jiné zeleniny, ovoce a květin.

 

VHODNÉ PRO BALKONY, TERASY I ZAHRADU

Speciální vaky na pěstování jsou určeny k pěstování v interiéru i exteriéru. Můžete je používat na balkonech, terasách, letních i zimních zahradách, nádvořích ale i na klasických zahradách. Hravě si proměníte balkon na zahrádku plnou zeleniny a bylinek.SPECIÁLNÍ MATERIÁL PRO MAXIMÁLNÍ ÚRODU

Vak na pěstování je vyroben z vysoce kvalitního materiálu se dvěma pevnými rukojeťmi. Tento materiál je ekologický, vodotěsný, antikorozní, tepelně odolný. Zároveň umožňuje rostlinám dýchat a udržuje přirozenou vláhu a podporuje lepší využití vody a živin. Takové pěstování je jednodušší a zdravější, což zvyšuje růst rostlin a zvětšuje úrodu.

 

VHODNÉ PRO OPAKOVANÉ POUŽITÍ

Vaky na pěstování jsou určeny pro opakované použití. Díky nejkvalitnějším materiálům a speciálnímu designu se vyznačují neuvěřitelnou odolností. Právě proto máte jistotu, že vám budou sloužit po mnoho let.

 

CHRÁNÍ ROSTLINY PŘED CHLADEM A PŘÍLIŠNÍM TEPLEM

Speciální materiál pěstitelských pytlů má vynikající termoregulační vlastnosti. Poskytujte vynikající izolaci, která chrání rostliny před mrazivým chladem i letními horkem.Specifikace:


Materiál: plast (polyethylen)
Pro pěstování ovocných keřů
6 kapes na sazenice
Vestavěné drenážní otvory
Opakovatelně použitelná taška!
Průměr: 30 cm
Výška: 35 cm
Barva: zelená