Ruční bezdrátový elektrický čistící kartáč

Kód: CZ730732940084
Neohodnoceno
295 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.2.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Efektivní čištění: Elektrický čisticí kartáč má zabudovaný vysoce výkonný motor. Hlava kartáče s vysokým točivým momentem a nízkou rychlostí zajišťuje vysoký čisticí výkon a snadno odstraňuje odolné skvrny a zároveň zabraňuje stříkání.

Široké použití: Elektrický čisticí kartáč je dobrým pomocníkem při úklidu domácnosti, vhodný pro sporák, příbory, talíře, grily, koupelnové vany, stěny, boty, dřezy atd.

 Ovládání jedním tlačítkem: snadné zahájení čištění stisknutím tlačítka, silné otáčení o 360° s hustými čisticími kartáči účinně odstraňuje veškeré nečistoty z povrchu.

 Multifunkční čisticí kartáč: vybavený 3 různými kartáči, dokáže dokonale vyřešit problém s nečistotami na různých místech, jako je kuchyň, koupelna, okno atd.

 Dlouhá doba provozu: Díky nejnovější technologii rychlého nabíjení lze přístroj používat přibližně 3 hodiny po 1 hodině nabíjení. Dlouhá doba provozu je dostatečná pro všechny každodenní úklidové úkoly.

Lehký a přenosný: Vyrobeno z kvalitního ABS materiálu, pohodlně drží v ruce; robustní háček zajišťuje, že tento elektrický rotační kartáč lze snadno zavěsit na stěnu a zbavit problémů s mokrým skladováním.

Voděodolnost: Vodotěsná konstrukce, silné utěsnění, možnost práce ve vodě. Skrytý nabíjecí port, lepší vodotěsný efekt, může prodloužit životnost výrobku.

1 x elektrický čisticí kartáč

1 x nylonová čisticí hlava

1 x čisticí hlava s houbičkou

1 x drátěná kulička

1 x nabíjecí kabel