Trojúhelníkový mop na podlahu ANGLEMOP

Kód: CZ730733955712
Neohodnoceno
295 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flexibilní čistič umožňuje díky 360stupňové rotaci přístup do každého špinavého koutu a je vhodný pro čištění povrchů, jako jsou dřevěné podlahy, dlaždice, okna, stěny!

Čištění všech typů povrchů

 Čištění nepřístupných míst

 Snadné oplachováníOtáčení o 360 stupňů:

Flexibilní čistič podlah umožňuje otáčení o 360 stupňů a umožňuje čištění všech těžko dostupných míst. Rotační trojúhelníková hlava se dostane do všech koutů a kvalitně vyčistí znečištěný povrch. Je ideální pro čištění podlah a oken v domácnostech a kancelářích.

Zabudované pokročilé automatické ždímání:

Automatické odstřeďování okamžitě usnadňuje mytí. Ždímání rukou již není nutné, protože to automaticky umožňuje nová a pokročilá konstrukce. Znečištěnou utěrku důkladně vyperete, aniž byste se jí dotkli. Díky dlouhé tyči je praní pohodlné pro každého, aniž by se musel ohýbat.Pokročilá tkanina z mikrovlákna:

Náš rotační systém na mytí podlah je vybaven pokročilou utěrkou z mikrovlákna, která účinně zachycuje nečistoty pouze pomocí vody, bez drsných chemikálií. Díky tomu zůstane váš povrch čistý a nepoškozený. Můžete jej použít k čištění dlaždic, dřevěných podlah, oken a skla, laminátu, vinylu atd.Absorpční hadřík pro suché i mokré čištění:

Hadříky z mikrovlákna jsou extrémně savé pro snadné mokré i suché čištění. Sestavení podlahového čističe je jednoduché, stačí k sobě připojit tyčinku a hlavici podlahového mopu a je připraven k mytí.Specifikace:

Balení obsahuje: 1x 360° čistič, 1x čisticí hadřík.

Barva: modrá

Hadřík z mikrovlákna

Otáčení o 360 stupňů

Velikost tyče: 130 cm