Unikátní drátěný kartáč na křovinořez – ocelový

Kód: CZ730736882211
Neohodnoceno
295 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznejte tento unikátní drátěný kartáč na křovinořez a benzinové vyžínače, kterým snadno vyčistíte chodníky a jiné povrchy ve vašem okolí. Vaše předzahrádka a zahrada získají perfektní vzhled během okamžiku.

Tento jedinečný nástavec přemění váš křovinořez na profesionální zařízení odstraňující plevel, ale zároveň i různé mechy, plísně či případnou rez z vašich chodníků.

Vynikající drátěný kotouč je určen pro křovinořezy a benzinové vyžínače s uchycením 25,4 mm s výkonností až do 10 000 otáček za minutu.

Praktický drátěný kartáč je tvořen štětinami z kvalitní hliníkové oceli zamotanými do štětců.

Díky jedinečnému drátěnému kartáči na křovinořez a benzinové vyžínače rychle, jednoduše a kvalitně docílíte upraveného vzhledu vaší zahrady. Ušetříte svůj čas.

Získáte zahradu a předzahrádku, po jakých jste vždy toužili.

VYNIKAJÍCÍ DRÁTĚNÝ KARTÁČ NA KŘOVINOŘEZ

Máte i vy rádi krásné, čisté a úhledné povrchy i v exteriéru vašeho domu? Pomocí unikátního drátěného kartáče to nebude žádný problém. Je ideální k odstranění trávy plevele, rákosu, ale i keřů z tvrdého povrchu. Vaši vnější dlažbu snadno, jednoduše a rychle očistíte od přerůstajících částí rostlin.UPEVNÍTE NA KŘOVINOŘEZY I BENZÍNOVÉ VYŽÍNAČE TRÁVY

Univerzální kartáčový kotouč snadno upevníte na křovinořezy a benzinové vyžínače trávníku od většiny výrobců. Má standardní uchycení 25,4 mm.TECHNICKÁ SPECIFIKACE


Materiál: uhlíková ocel.
Maximální otáčky: 10 000 ot./min.
Typ štětce: zamotaný.
Montáž: závit 25,4 mm.