Uzaviratelný sáček proti vlhosti 10PCS

Kód: CZ730721456223
Neohodnoceno
445 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zavírací sáček je vzduchotěsný a odolný proti prosáknutí, je skladný a dokáže ušetřit spoustu místa.

Ušetří spoustu místa. Vhodné například na rýži, těstoviny, koření, ale také sušenky, bonbóny nebo třeba oříšky.1. UTĚSNĚNÝ SÁČEK ODOLNÝ PROTI VLHKOSTI: Vertikální design šetří místo a udržuje váš kuchyňský organizér a průhledný obal vám umožní snadno zobrazit váš obsah a ušetřit vám čas.

2. Uzavíratelné sáčky v balení s 10 KS: Udržujte čerstvost a do jídla se nedostanou žádné další chyby. Tyto dekorativní uzavíratelné sáčky ve tvaru nádoby pomáhají udržet potraviny déle čerstvé a zabraňují dekontaminaci.

3. MATERIÁLY BEZPEČNÉ PRO POTRAVINY: Netoxické a bez BPA, je bezpečné používat pro skladování potravin, zachování přirozených vlastností potravin po delší dobu.

4. OPAKOVANĚ POUŽITELNÉ A ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ: Eliminuje používání plastových sáčků a výrazně snižuje množství odpadu.

5. VÍCEÚČELOVÉ POUŽITÍ: Víceúčelové sáčky, sáčky jsou skvělé pro skladování kávy, bonbónů, sušeného ovoce, ořechů, zrn, fazolí, občerstvení, rýže, obilovin, cukru, prášků, koření a dalších. Může také ukládat nepotravinářské předměty, jako jsou; koupelové soli atd.

Materiál: PE + PET
Kapacita: 2L
Velikost produktu: 30 x 27cm

Balíček obsahuje: 10 x Uzavíratelný sáček odolný proti vlhkosti