Bluetooth přenosná chytrá mini termotiskárna MODRÁ

Kód: CZ730731419786
Neohodnoceno
595 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termální tiskárna Maxlife Bluetooth je praktická přenosná tiskárna, která je ideální pro tisk různých projektů - od fotografií po výkresy, poznámky, štítky, samolepky a další. Jednou z jejích klíčových funkcí je termální tisk. Dodává se s pěti rolemi termopapíru, což vám umožní tisknout bez nutnosti výměny inkoustu.

Tisk je velmi snadný, zejména v kombinaci s chytrým telefonem. Tiskárna úzce spolupracuje s telefony díky speciální aplikaci FunPrint, kterou lze zdarma stáhnout z App Store i Google Play. Spojení mezi telefonem a tiskárnou probíhá přes Bluetooth 4.0 a aplikace nabízí funkce, jako je průvodce kreslením, textový editor, štítky a bannery. Editor umožňuje navrhnout vše, co potřebujete.

V několika málo krocích můžete vytisknout svou oblíbenou fotografii ze smartphonu v černobílém formátu. Tiskárnu lze použít také jako čtečku textu z fotografií, které lze následně upravit a přizpůsobit podle vašich potřeb.

Mobilní tiskárna je ideálním řešením pro každého, kdo hledá pohodlný, cenově výhodný a kreativní způsob tisku nejrůznějšího obsahu. Díky své všestrannosti a snadnému použití se stane nepostradatelným nástrojem v každodenním životě i práci.

SPECIFIKACE:


Komunikace: Bluetooth
Rozlišení: 203 DPI
Aplikace: Fun Print
Výkon: 11 W
Baterie: 1200 mAh
Konektory: micro USB
Nabíjecí napětí: 5 V / 1 A
Rozměry: 11 x 8 x 3,5 cm
Hmotnost: 160 g
Součástí balení: tiskárna C9 , USB kabel, role papíru do tiskárny