Chytré hodinky Q90 s GPS lokátorem

Kód: CZ730739691573969158
Neohodnoceno
799 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
5.12.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské smart watch Q90 fungují jako jednoduchý lokátor a chytré hodinky v jednom. Do hodinek stačí vložit micro SIM kartu, která umožní lokalizovat pohyb dítěte. Data rodič zobrazí ve zdarma dostupné aplikaci pro Android i iOS. Díky této aplikaci má rodič absolutní kontrolu nad hodinkami, nastaví v ní až 10 čísel, na které se může z hodinek volat, není tedy možné, aby dítě volalo samovolně na jiná čísla. Vzdáleně lze také hodinky vypnout, takže nebudou rozptylovat ve škole.
 Pro maximální jednoducost mají hodinky jen jedno tlačítko - SOS tlačítko, sloužící k okamžitému vyvolání 2 definovaných čísel pár sekund po stisknutí. V aplikaci se pak zobrazí poloha, ve které bylo tlačítko stisknuto. 
Základním jazykem hodinek je anglčtina, menu je však tvořené barevnými ikonami, díky kterým je ovládání jednoduché a znalost cizího jazyka tak není nutná.

 


Dětské hodinky s GPS lokátorem
Aktuální poloha dětí
SOS tlačítko pro okamžité zavolání na 2 zvolená čísla
Můžete jim na hodinky zavolat a ony vám
Vymezení prostoru k pohybu
Odposlech zvuků z okolí hodinek
Vzdálené vypnutí hodinek přes aplikaci
Senzor zjišťující sundání hodinek
Možnost zanechat na nich vzkaz
Dobíjení přes USB kabel (součástí balení)
Ovládání přes zdarma dostupnou aplikaci v chytrém telefonu
V aplikaci lze spravovat hned několik hodinek najednou


 


Map - zobrazí mapu s lokací aktuální polohy hodinek s přesností na 500 metrů. Není-li momentálně k dispozici GPS signál, zobrazí se poloha lokalizovaná vysílačem mobilního operátora pomocí GSM sítě (větší hranice přesnosti, než při GPS lokalizaci).
Footprint - záznam trasy hodinek na mapě za vybraný časový úsek
Varování o sundání hodinek - díky senzoru na spodní straně hodinky rozpoznají, že byly sundány a dají vám o tom okamžitě vědět odesláním varovné zprávy
Geofence - vymezte dětem oblast, ve které se mohou pohybovat, pokud ji překročí, tak dostanete varovnou zprávu
Vzdálený odposlech - nejde o žádné špehování, ale mohou nastat situace, kdy se vám odposlech zvuků z okolí hodinek může hodit
Volání - hodinky v tomto ohledu nahrazují mobilní telefonu
Telefonní seznam - umožní uložit do hodinek až 10 čísel - rodiče, brácha, babička, trenér, zkrátka na 10osob, kterým dítě může potřebovat zavolat. Vše nastavuje rodič v mobilní aplikaci.
Intercom - na hodinky můžete odeslat SMS či hlasovou zprávu o délce 15 vteřin


Budete potřebovat SIM kartu s datovým tarifem. Ten však nemusí být nijak vysoký, odhadovaná spotřeba dat je asi 50 MB/měsíc. Hodinky se nabíjí pomocíUSB kabelu, který je součástí balení. Průměrná výdrž baterie je 14 hodin na jedno nabití, může se však lišit v závislosti na síle přijímaného signálu. Kompatibilní aplikace do vašeho mobilního telefonu je k dispozici ke stažení zdarma jak pro Android, tak pro iOS. Pak už stačí jen nosit a veškeré nastavení spravovat přes aplikaci.