Dětské chytré hodinky GPS Q MODRÉ voděodolné

Kód: CZ730730935623
Neohodnoceno
495 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete zůstat v kontaktu se svým dítětem, ale myslíte si, že je pro něj ještě příliš brzy na mobilní telefon? Nabízíme vám jednoduché řešení: smart hodinky pro děti. Veselé barvy a příjemný materiál děti určitě potěší. Na mobilním telefonu budete moci sledovat, kde se vaše dítě nachází, poslat mu odměnu za splněné úkoly nebo mu jen tak zavolat.

Smart hodinky pro děti jsou skvělým způsobem, jak monitorovat jejich bezpečnost a být neustále v kontaktu s dítětem.1. Umožňuje rodičům fotografovat i na dálku.
2. Přesné umístění polohy dítěte, vizualizace v reálném čase - Přesné zaznamenání kompletního pohybu dítěte v případě nečekaných či mimořádných událostí.
3. Unikátní design antény, multikalibrace k zajištění stabilních hovorů.
4. Hlasový rozhovor usnadňuje komunikaci. Jednodušší operace a jasnější zvuky. Jednoduchý skupinový rozhovor, podpora skupinového rozhovoru s více telefony.
5. Virtuální limit oblasti varuje, když se dítě vybere mimo určitou zónu pohybu. Nastavte rádius pohybu dítěte a když dítě tuto oblast opustí, hodinky vám zašlou na mobilní telefon upozornění.

Hravé dětské barvy
Pohodlný silikonový řemínek a hravé barvy si získají srdce každého dítěte. Velký, až 3,7 cm barevný displej zobrazuje nádhernou grafiku, kterou si každé dítě určitě zamiluje.

Připojte smart hodinky svých dětí k vašemu mobilnímu telefonu
K mobilnímu telefonu můžete připojit smart hodinky vašich dětí a zbavíte se zbytečných starostí. Kromě toho budete moci svému dítěti poslat zprávu.Sledujte polohu vašich dětí
Díky technologii LBS a GPS se již nebudete strachovat, zda je vaše dítě v bezpečí. Jedním kliknutím v aplikaci uvidíte, kde se vaše dítě pohybuje a kde se také nachází momentálně.

Nastavení bezpečných zón
V aplikaci SeTracker můžete nastavit oblasti, kde je vaše dítě v bezpečí. Pokud opustí tuto bezpečnou zónu, odešle se vám varování.

Tlačítko SOS
V aplikaci můžete nastavit až 10 čísel, které dítě dokáže vytočit přímo na svých smart hodinkách. Pokud se bude cítit v nebezpečí, může stisknout tlačítko SOS a zavolat vám.

Nezávislé používání
Dětské smart hodinky mají slot na SIM kartu, díky čemuž je můžete používat samostatně. Není třeba připojovat se k mobilnímu telefonu.Dětské inteligentní hodinky jsou vodotěsné, takže dítě si je nemusí sundávat ani při mytí rukou.

Funkce smart hodinek pro děti:
Fotografování přímo ze smart hodinek
Nezávislé použití (SIM karta, Síť: 2G)
Tlačítko SOS
Funkce Geo Location
Sledování polohy v reálném čase
Veselé barvy
Odolná baterie (400 mAh)
Možnost volání
Možnost odesílání SMS
Animace na obrazovce
Jednoduché hry

Displej: Ovládání dotykem
Barevná obrazovka
Úhlopříčka 3,7 cm (1,4˝)Řemínek: Měkký silikon
Šířka 2,1 cm
Délka 23 cm

Návod
Návod Dětské chytré hodinky s kamerou a GPS lokátorem

Dětské hodinky s GPS lokátorem GW500S zprovozníte jednoduše vložením SIM karty s aktivním datovým tarifem. (sim karta bez zámku sim karty!!!!)
Ovládání přes mobilní aplikaci
Pro propojení hodinek s vaším telefonem je do něj potřeba nainstalovat mobilní aplikaci „DOWEAR“, která je zdarma ke stažení v obchodě Google Play (Android) nebo App Store (iOS). Poté již můžete provádět veškeré nastavení a sledovat GPS lokaci daného zařízení. Sledování pomocí mobilní aplikace je jednoduché a efektivní. Aplikace umožňuje zobrazit aktuální polohu i historii pohybu ve zvoleném období. Kontrolovat historii lokací navíc můžete až 3 měsíce zpětně. 
SOS tlačítko pro případ nouze
Pro případ nouze je na hodinkách přítomné SOS tlačítko, které slouží pro komunikaci s „tísňovými čísly“, která byla předem nakonfigurována prostřednictvím mobilní aplikace. Po jeho stisknutí zařízení automaticky vytočí první přednastavené telefonní číslo, pokud na hovor nikdo neodpoví, vytočí hodinky další přednastavená čísla. Do zařízení můžete uložit pomocí mobilní aplikace až 10 telefonních čísel. Vyšle-li dítě SOS hovor, ale příjemce hovor nepřijímá, zašle mu zařízení SMS zprávu s lokací.
Oboustranná komunikace
GPS hodinky lze využít jako mobilní telefon, zavolat dítěti kdykoli budete potřebovat a ono vám bude schopno odpovědět přímo přes hodinky. Pomocí aplikace můžete dokonce určit, která telefonní čísla mohou Vaše dítě kontaktovat. Hodinky také umožňují nahrát krátkou hlasovou zprávu (max 15 sekund) a odeslat ji do mobilní aplikace nebo tajně odposlouchávat, co se děje v jejich okolí.
Vymezte hranice pohybu
V mobilní aplikaci budete schopni zapnout krokoměr, díky kterému lze sledovat počet nachozených kroků nebo nastavit fuknci GEO fence a vytvořit tak vaší ratolesti virtuální bariéru. Po zadání zeměpisné šířky a délky si nastavíte v mapě oblast, ve které se může zařízení pohybovat. Můžete tak například vymezit vzdálenost vašeho dítěte na 100 metrů od svého bydliště a pokud tuto vzdálenost překročí, budete upozorněni push notifikací v mobilní aplikaci. Dítěti můžete také ihned na hodinky zavolat, abyste se ujistili, že je v pořádku.
Upozorňujeme, že funkce GEO fence pracuje se signálem GPS a pro správné fungování musí být hodinky neustále v otevřeném prostoru s výhledem na oblohu (ne např. v domě, průchodu apod.) a aktualizace polohy hodinek nastavena na nejčastější frekvenci (každou minutu),což má za následek rychlejší vybíjení baterie.
Baterie a výdrž
V těle hodinek nalezneme vestavěnou baterii o kapacitě 500mAh, jejíž výdrž v úsporném režimu dosahuje až 100 hodin (výdrž se zkracuje v závislosti na vytížení hodinek). Při běžném používání je výdrž

Barvu zasíláme dle skladové dostupnosti

Balení obsahuje: Chytré hodinky, nabíječka.