Elektronický terč

Kód: CZ730718521176
Neohodnoceno
395 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.12.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

ELEKTRONICKÝ ŠTÍT
5 BUNĚČNÝ ŠTÍT - díky tomuto jedinečnému terči se vaše dítě bude cítit jako skutečný střelec. Sada obsahuje pistoli, tři náboje a 5 míčků, které se vznášejí ve vzduchu a ztěžují tak zasáhnout cíl. Dítě může soutěžit s vrstevníky nebo blízkými o titul nejlepšího střelce.
LÉTAJÍCÍ CÍL - v číselníku je vzduchová turbína, díky které se kuličky vznášejí ve vzduchu. Výdechy vzduchu jsou nastavitelné, díky čemuž můžete nastavit výšku, ve které bude váš cíl umístěn , a tím zvýšit nebo snížit úroveň obtížnosti.
PISTOLE A 3 NÁBOJE - Sada obsahuje pistoli a tři bezpečné náboje na sestřelení míčků. Sada je kompletní, takže nemusíte dokupovat další příslušenství.
UNIVERZÁLNÍ - Štít bude také perfektní pro sadu s dalšími pistolemi nebo doplňky, jako je prak nebo luk. Poskytuje úžasnou zábavu o samotě i ve společnosti!
SPECIFIKACE - barva: vícebarevná; materiál: plast; počet prvků v sadě: 22; napájení: baterie, USB kabel; rozměry (délka / šířka / výška): 28,5 / 7 / 27,5 cm; hmotnost: 0,6 kg; hmotnost v balení: 0,8 kg.

SPECIFIKACE:
barva: vícebarevná
materiál: plast
počet prvků v sadě: 22
napájení: baterie, USB kabel
rozměry (délka / šířka / výška): 28,5 / 7 / 27,5 cm
hmotnost: 0,6 kg
hmotnost v balení: 0,8 kg.
věk dítěte: 6+

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO DĚTI
Varianta: střelnice