LED svítící balónek

Kód: CZ730715813648
Neohodnoceno
95 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zářící balón je úžasný přístroj, který určitě potěší vaši rodinu, přátele a děti. Stálá LED koule okouzlí hosty a bude nádherným dekorativním prostředím pro mnoho večírků nebo her.

Balón byl vyroben z odolného, ​​průhledného plastu, který ovlivňuje trvanlivost a zaručuje dlouhou životnost. Produkt lze použít mnohokrát podle individuálních potřeb. Přeprava je snadná.

Sestava soupravy je bezpečná a nekomplikovaná. Zářící, různobarevný mini věnec z tenkého pružného drátu lze připojit dvěma způsoby - uvnitř míče a zvenku.

Nafoukněte průhledný balón heliem nebo vzduchem skrz otvor ve spodní části, dokud se rýhy na povrchu úplně nevyrovnají. Nejlepší je použít kompresor pro plné nafouknutí. Když koule dosáhne průměru asi 25 cm, měla by se rychlost nafouknutí zpomalit. Balón se rozprostírá do maximální šířky 35 cm. Při nafouknutí pomocí pumpy nebo rukou dosáhne balón menší průměr asi 20 cm.

Po dokončení foukání, v závislosti na vybrané možnosti, nejprve vložíme diody nebo okamžitě spojíme smyčku. Sada obsahuje plastový držák stativu, ke kterému lze balón rychle a snadno připevnit a umístit na vhodné, upravené místo nebo vložit do vázy, přilepit ho na zem nebo pohodlně držet v ruce. Středem stativu lze nalepit také napájecí baterii s vícebarevnými LED, protože její vnitřek je prázdný. Výsledný efekt vypadá nejkrásněji v zatemněných místnostech nebo ve večerních hodinách, kdy míč vypadá jako osvětlená kapka vody.

Balón bude perfektně fungovat jako skvělá dekorace bytu, zahrady nebo terasy. LED svítící balónek obvod 35 cm čirý bude překvapením a skvělou ozdobou během svateb, banketů, festivalů, plesů nebo Silvestra. Během narozeninových oslav bude bezpochyby zábavné a přinese úsměv mnoha malým obličejům.

Obsah balení:


nafukovací balón
klika (stativ)
LED hadice


 Specifikace produktu:


Materiál: plast - PET balón; držák a držák baterie PP
Napájení: 3x AA 1,5V baterie – nejsou součástí balení
Dodáváno v sadě k sestavení
Obsah balení:

odolný nafukovací balón
rukojeť s pouzdrem na baterie
světelný řetězDélka: 3,2 cm
Rozměry (šířka x výška): ~ 35 x 113 cm
Hmotnost: 50 g