Magnetická kreslící tabule

Kód: CZ730731921188
Neohodnoceno
275 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

NEKONEČNÉ ZÁBAVNÉ VZORY A KRESBY - Na této magnetické kreslící tabulce pro děti můžete vytvářet nekonečné množství zábavných vzorů a kreseb. Korálky uvnitř tabule se pohybují spolu s magnetickým perem, což z ní dělá poutavou a interaktivní tabuli na čmárání pro malé děti. Nechte jejich fantazii s touto magnetickou hračkou pracovat na plné obrátky!
12" MAGNETICKÁ TABULE S 10 KARTAMI A 20 NÁVRHY - Tato 12" magnetická tabule pro děti je dodávána s 10 kartami a 20 grafickými návrhy, které poskytují hodiny zábavy a kreativní hry. Tato magna doodle má ideální velikost pro malé ruce a je skvělým společníkem na dlouhé cesty nebo do restaurace.
SAFE & BEZPEČNOST S PŘIPOJENÝM PROVAZEM - Bezpečnost je u naší magnetické kreslící tabulky na prvním místě. Připojený provázek na peru zajistí, že se neztratí ani se nestane nebezpečím udušení pro malé děti. Užijte si hraní bez starostí s touto magnetickou tabulí pro děti.
VYSOCE KVALITNÍ MATERIÁLY A ZAOBLENÉ ROHY - Tato magnetická kreslicí tabulka je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a pro větší bezpečnost má hladké a zaoblené rohy. Robustní konstrukce zajišťuje dlouhodobé používání, takže je vynikající investicí do učení a rozvoje vašeho dítěte.
LEHKÁ A PŘENOSNÁ MAGNETICKÁ HRAČKA - Tato lehká a přenosná magnetická hračka je ideální pro hru na cestách. Ať už jste na výletě, v letadle nebo prostě jen na návštěvě u kamaráda, tato deska na čmárání je dokonalým způsobem, jak vaše dítě zabavit.

Materiál Plast
Barva žlutá