Magnetická stavebnice 50PCS

Kód: CZ730720170954
Neohodnoceno
345 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

KREATIVNÍ HRA PRO DĚTI

Magnetické kostky jsou vzdělávací hračka složená z barevných dílků různých tvarů, které jsou opatřeny magnety. Díky nim mohou děti vytvářet různé konstrukce a stavby, rozvíjet svou kreativitu a manuální zručnost. Magnetické kostky jsou ceněny také jako vzdělávací nástroj, protože pomáhají dětem rozvíjet matematické a prostorové dovednosti a učí je základům fyziky a techniky. Jsou bezpečné pro batolata a mohou je používat děti všech věkových kategorií.

PERFEKTNÍ HRAČKA NEJEN PRO BATOLATA

Stavění z magnetických kostek bude skvělou příležitostí ke společné práci s dítětem a k prohloubení vašeho pouta prostřednictvím společně stráveného času. Hra s magnetickými kostkami může být způsobem, jak se uvolnit a zbavit stresu, např. z práce, protože vyžaduje soustředění a může pomoci zlepšit koncentraci u dospělých.

POPUSŤTE UZDU SVÉ FANTAZII!

Zapojte svou fantazii a vytvářejte jedinečné tvary. Magnetický materiál se zvýšenou hustotou způsobuje, že se dílky silně přitahují, což vám umožní stavět stabilní a odolné konstrukce.

Magnetické kostky jsou skvělým a velmi oblíbeným způsobem, jak kreativně zabít nudu. Nejnovější verze oblíbeného puzzle nabízí řadu dílků v zářivých barvách. Díky nim můžete stavět nejen ploché figurky, ale i 3D tělesa! Možnosti jsou prakticky neomezené. Vytvořte si svět podle vlastní fantazie, řešte prostorové hádanky a rostěte!

2D NEBO 3D? VOLBA JE NA VÁS!

Díky jedinečné konstrukci jsou naše cihly vhodné pro vytváření plošných vzorů i prostorových konstrukcí ( s téměř neomezeným počtem tvarů! Začněte vytvářením jednoduchých tvarů a pak kombinujte, sestavujte a stavte!

SPECIFIKACE


Materiál: plast + magnet
Počet prvků v množině: 52
Vhodné pro děti starší 3 let 


SADA OBSAHUJE


52 kusů
originální balení