Sada oboustranných lihových fixů Touch 40ks

Kód: CZ730717142249
Neohodnoceno
196 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.3.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oboustranné fixy Touch v intenzivních barvách probudí vaši kreativitu! Sada 60 fixů v nasycených barvách je nabídkou pro všechny milovníky malování a tvořivosti. Dokonalá pigmentace alkoholového inkoustu obsaženého ve fixech zaručuje, že jimi vyrobené kresby budou nasycené, jasné a nevyblednou.

Klíčové vlastnosti


Dokonalá pigmentace
Stálá barva
Nanášení bez rozmazání
Trvanlivost
Voděodolné
Dva typy hrotu
Výhody lihových fixů


Permanentní inkoust – po zaschnutí je kresba voděodolná. Pigmenty se spolu s alkoholem vsáknou do papíru a na povrchu nezůstane žádné barvivo.
Nanášení barvy beze šmouh – optimalizovaná doba odpařování inkoustu umožňuje pokrýt velkou plochu papíru rovnoměrnou barevnou vrstvou při zachování ostrých okrajů.
Stálá barva inkoustu – lihové fixy obsahují inkoust, který je roztokem alkoholu a barviva, takže se nerozmývá a má vždy stejnou barvu.
Lihové fixy nejsou odolné vůči světlu, takže kresby a návrhy by neměly být vystaveny slunci příliš dlouho.
Barvy a míchaní

Lihové fixy Touch jsou k dispozici v desítkách barev, které zahrnují základní barvy i jejich odstíny. Pro vytvoření harmonických tónových přechodů je často nutné je míchat. Tato technika je pro práci každého umělce nezbytná a existují dva způsoby zamíchání.


Míchání přímo na papíře – vybranou oblast vybarvěte světlejším fixem, poté přidejte tmavší barvu a světlým fixem opět rozetřete barvu na hranici barevných tónů.  Činnost by měla být provedena rychle, než inkoust zaschne.
Míchání na podložce – kousek silnější fólie, skla nebo porcelánu částečně zabarvíme tmavším fixem a vedle světlejším, pak je mícháme hrotem světlejšího fixu a přeneseme na papír v místě, kde se barvy spojují.
Oboustranné


Široký hrot – šířka tahu je 6 mm
Tenký hrot – šířka tahu je přibližně 1 mm
Materiál hrotů je odolný proti roztřepení. Vlákna se netřepí a kontury čar na papíře jsou nejen přesné, ale i ostré.