Výpočetní razítko – Mathroller

Kód: CZ730725640990
Neohodnoceno
195 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023

S matematickým razítkem během okamžiku napíšete obrovské množství výpočtů, které vašemu dítěti poskytnou neustálou řadu cvičení na rozvoj matematických dovedností. Jediným přejetím máte vytištěnou celou řadu rozmanitých rovnic pro sčítání a odčítání. Pořadí čísel můžete snadno měnit otáčením kolečka na obou stranách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Různé rovnice jedním tahem:

Ideální dárek pro vaše děti:

Matematický válec je dokonalým řešením pro hledání cvičení. Zároveň se vaše dítě bude bavit, protože si je může samo vypsat pomocí jednoduchého razítka. Je vhodný pro všechny děti, které by se chtěly naučit sčítat a odčítat s dvoucifernými čísly do 100. Stačí jen otáčet a upravovat typy sloupců a můžete pro své dítě doma rychle připravit matematické úlohy.

Rychlý a efektivní výpočet až do 100:

S matematickým válcem bude sestavování úloh rychlejší a efektivnější než kdykoli předtím! Razítkovač nabízí 10 různých řádků, které lze otáčet a nastavovat. Je možné je nastavit tak, aby vypisovaly všechna čísla pro sčítání a odčítání od 1 do 100.

Malý a přenosný pro vícenásobné použití

Matematický válec na sčítání a odčítání je malý a znamenitý, protože je vhodný pro opakované použití pouze přidáním inkoustu, který obdržíte v balení. Inkoustový potisk rychle schne a nebledne, takže se rozhodně nerozmazává.

Specifikace:

Balení obsahuje: 1x sčítací razítko, 1x odčítací razítko, 2x razítkovací barva. Barva: modrá a růžová