Multifunkční magnetická powerbanka SNAPKO

Kód: CZ730732334003
Neohodnoceno
500 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkonné magnetické připojení:

Magnetický držák telefonu je dokonalým řešením pro snadné pořizování úžasných fotografií a videí! Jeho inovativní a kompaktní design je ideální pro ty, kteří rádi fotografují na cestách.

Zjednodušené fotografování:

Jednou z výjimečných funkcí tohoto fotoaparátu je uživatelsky přívětivé tlačítko pro fotografování. Jediným klepnutím můžete bez námahy pořídit dokonalou fotografii, aniž byste se museli potýkat s tlačítkem fotoaparátu na telefonu. Díky tomu je ideální pro pořizování selfie, skupinové fotografie nebo dokonce nahrávání videí.

Řešení nabíjení pro váš smartphone:

A to není vše – SNAPKO také funguje jako nabíječka smartphonů. Přiložením zařízení k magnetické základně může okamžitě začít nabíjet váš telefon. Tato funkce je užitečná zejména pro časté cestovatele nebo pro ty, kteří jsou stále na cestách.

Funkčnost jako stojan na telefon:

Když nejste zaneprázdněni pořizováním fotografií nebo nabíjením telefonu, držák může sloužit jako pohodlný stojánek pro vaše zařízení. Poskytuje stabilní a spolehlivou základnu pro váš telefon, takže je ideální pro činnosti, jako je sledování filmů, procházení webu nebo videohovory.

Specifikace:


Materiál: ABS
Hmotnost: 120g
barva : Černá
Rozměr: 25 x 23 cm
Kompatibilita: IOS, Android
Poznámka: Bezdrátové nabíjení není samostatný zdroj energie a k nabíjení vyžaduje připojení pomocí kabelu USB.