Powerbanka 10000mAh s vestavěnými kabely

Kód: CZ730732940690
Neohodnoceno
695 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Powerbanka, jejíž porty umožňují dobíjet baterii několika zařízení současně. Dokonalý společník při různých výletech, táborech apod.

4 Vestavěné kabely
Powerbanka má napevno namontované kabely pro Lightning, USB-C, MicroUSB a USB, které můžete použít k nabíjení dalších zařízení

Výkonná kapacita
Až 10 000 mAh je dostatek energie pro podporu mnoha potřebných zařízení . Ideální na kempování nebo hudební festival.

Odolný
Pouzdro powerbanky je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů: ABS a PC . Můžete si jej vzít na jakoukoli cestu , aniž byste se museli obávat, že se při přepravě náhodně poškodí

Inteligentní čip
Powerbanka má inteligentní systém řízení, který vybírá vhodné napětí pro konkrétní zařízení. Vaše mobilní zařízení dostanou přesně tolik elektřiny, kolik potřebují, a získají ztracenou energii s optimální rychlostí a s ohledem na svou bezpečnost.

9 úrovní ochrany
Proti přebití, vybití, přepětí, přehřátí, nadproudu, zkratu, elektromagnetickému poli. A k tomu všemu ještě ochrana proti přetížení a obnova. Kompletní ochrana příslušenství i telefonu .

Indikátor úrovně nabití
Vestavěný indikátor ukazuje zbývající množství elektřiny uložené v powerbance v %. Úroveň nabití můžete snadno zkontrolovat kliknutím na tlačítko na boční straně krytu. Na displeji se zobrazí zbývající množství energie v procentech a vy budete vědět, kdy dobít powerbanku.

Specifikace:
Materiál: ABS + PC
Typ baterie: Lithium Polymer
Porty: Lighting, USB-C, MicroUSB a USB
Vstupní proud: DC 5V / 2A
Výstupní proud: DC 5V / 2A
Kapacita: 10000 mAh
Barva: černá, bílá