Teleskopický obušek

Kód: CZ73072011293
Neohodnoceno
145 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
1.6.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teleskopický obušek je jedním z nejpoužívanějších prostředků sebeobrany. Je vhodný pro osobní obranu mužů i žen, ale mohou jej používat i bezpečnostní agentury, noční hlídači, strážní atd. S tímto obuškem mnohonásobně zvýšíte svou šanci na úspěšné odražení případného útoku. Teleskopický obušek je moderní úderná ruční zbraň určená pro sebeobranu. 
Obušek sestává ze tří kovových trubek, jež jsou do sebe zasunuty.  Teleskopickou část vysunete pouhým rozmáchnutím ruky a poté jej můžete ihned použít. Po vysunutí má délku 50 cm. Je vyroben z kvalitní oceli, která mu propůjčuje vysokou odolnost a zaručí Vám, že se obušek při standardním použití nezlomí.
Složení se provádí následovně. Několikrát obuškem důrazně poklepte vodorovně o tvrdou plochu, čímž dojde k uvolnění kuželů. Následně pak kolmým úderem o tvrdou podložku teleskopický obušek složíte. Rozhodujícím faktorem je rychlost švihu, ne síla. Je-li k zavření obušku použito vysloveně hrubé síly, může se obušek vážně poškodit (vzniknou hobliny, či praskliny) a hrozí, že teleskopický obušek nebude možné vůbec složit, nebo naopak nebude držet rozložený.

Specifikace: 
v balení naleznete obušek a nylonové pouzdro 
délka rozloženého obušku: 50 cm což je 21" 
materiál: ocel