Univerzální vodotěsný držák telefonu

Kód: CZ730725640846
Neohodnoceno
365 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

NEUVĚŘITELNÁ KOMPATIBILITA: Tento držák telefonu na kolo má šířku ramene 50 až 3740 mm, dokonale se hodí pro většinu držáků telefonu až do šířky 3,5 palce. Dostatečná tloušťka 10 mm - všechny mobilní telefony do 6,7 palce (i s pouzdrem) se do držáku perfektně vejdou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silný a stabilní úchop telefonu.
PRO TELEFONY OD 4 "AŽ 6,7"


Černá barva

Vodotěsný držák telefonu má uzavřený design, díky kterému je bezpečnější než většina držáků telefonů na kola na trhu. Poskytuje vodotěsnost IPX6, která plně chrání váš telefon před stříkáním deště, sněhu, bláta a prachu. Unikátní systém nastavení upevnění šroubem a nárazuvzdorné pouzdro chrání váš telefon před pády.
Rukojeť využívá silný a stabilní uzamykací systém, nevyžaduje žádné nářadí, jednoduchou instalaci a jedinečné uzamykací zařízení a samolepicí sací systém s kovovou deskou pro rychlé uchopení a umístění. Individuální nastavení pomocí 360 ° kulového kloubu umožňuje telefonu libovolně nastavit libovolný úhel. Nastavitelný držák na kolo kompatibilní s průměrem řídítek 22 ~ 28 mm, vhodná budou všechna kola, motocykly a čtyřkolky.


Stabilní a odolný upínací systém: Tento držák telefonu na kolo je vybaven systémem přenosu síly s více maticemi. Silné, zatahovací spojovací prvky umožňují pevnější a odolnější úchop. Stabilní systém tlumí nárazy. Okno fotoaparátu telefonu umožňuje stabilní a čisté videonahrávky i při rychlosti 43,5 mph.


Odemknutí 4K dotykové obrazovky a Face ID: Průhledná a citlivá ochrana displeje zajišťuje perfektní fungování dotykové obrazovky, ID tváře a předních kamer. Spodní část pouzdra lze otevřít pro podporu nabíjení, v závislosti na vašich potřebách můžete k nabíjení telefonu použít powerbanku.