Chránič proti skřípání zubů 2 ks

Kód: CZ730730463867
Neohodnoceno
55 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chránič zubů proti bruxismu průhledný, bezbarvý. Ochranná dlaha proti skřípání zubů.

Speciální dlaha je ochranná dlaha na zuby při bruxismu.

Bruxismus je lékařský termín pro skřípání zubů. Vzhledem k tomu, že dosud neexistuje žádný způsob léčby, je jediným řešením prevence pomocí ochranných dlah.

Nákusná dlaha působí jako ochranná bariéra mezi oběma čelistmi a uvolňuje tak napětí ve žvýkacích svalech, které vzniká při nočním skřípání zubů.

Dlaha je vyrobena ze speciálního silikonu.

Dlaha se nasazuje na noc a před prvním použitím se individuálně upraví nahřátím v horké vodě a stiskem zubů. V případě potřeby lze zkrátit nůžkami.

Dlaha může být upravena v budoucnosti opakovaně, aniž by ztrácela své charakteristické vlastnosti a má proto dlouhodobé použití.Ochranná nákusná dlaha

Na noc při spánku

Prevence a léčba bruxismu


Chrání zuby před destrukcí


Uvolňuje křečovité napětí žvýkacích svalů


Průhledné provedení


Dlouhodobé použití


Snadná údržbaNávod:

Při tvarování je nutné chránič ohřát v horké vodě cca půl minuty a následně jej na povrchu zchladit politím studenou vodou, vložit do úst a zuby jej vytvarovat do požadovaného tvaru

Obsah balení:

Dlaha průhledná, transparentní

Údržba:Nákusná ochranná dlaha se po použití čistí běžným zubním kartáčkem a zubní pastou. V případě potřeby se použijí rozpustné antibakteriální tablety pro umělý chrup.UPOZORNĚNÍ: Dlaha je určena pro stálý chrup nikoliv pro dočasné (mléčné) zuby.

Při problémech s čelistním kloubem, paradentózou, pokud nosíte rovnátka nebo snímací náhradu, se poraďte před použitím se stomatologem.