Fitness náramek M7 band

Kód: CZ730729743426
Neohodnoceno
295 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.12.2023

Náramek pro ty, kteří chtějí mít pod kontrolou nejdůležitější měření srdce jako je tlak a tepová frekvence a zároveň chtějí mít módní moderní náramek na ruce s funkcemi hodinek jako např. datum, čas atd. Kromě toho jsou zde moderní funkce jako monitoring spánku , krokoměr , sms notifikace a o příchozím hovoru. To jsou jen některé funkce smartbandu , zbytek je uveden níže v nabídce . Je skvělou volbou pro sportovce a lidi, kteří chtějí kontrolovat svou každodenní aktivitu. Smartband je skvělou volbou pro každodenní nošení. Design čelenky je vhodný pro každou situaci. Čelenka má m.in. funkce měření srdečního tepu, počtu kroků, ušlé vzdálenosti nebo měření spálených kalorií, které nám pomohou dosáhnout vašich každodenních cílů. Čelenka je velmi pohodlná na nošení, tvarovaná gumová čelenka perfektně sedí na zápěstí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NÁRAMEK JE VHODNÝ PRO VŠECHNY TELEFONY SYSTÉMEM ANDROID NEBO iOS

Aplikace, kterou náramek propojíte s telefonem, je zdarma ke stažení a jmenuje FitPro. Díky aplikaci získáte: možnost změnit vzhled ciferníku na téměř 40 vzorů a možnost nahrát vlastní fotografii jako pozadí displeje.

Smartband M7 je pokračováním oblíbeného předchozího bestselleru M6. Model M7 má více funkcí a z hlediska technických parametrů je lepší .

Výhody:


Zápěstní senzor (pulsoměr, pulzní oxymetr, tlakoměr) - Optický zápěstní senzor vám umožní sledovat srdeční tep, krevní tlak, aniž byste museli nosit hrudní pás. Můžete nepřetržitě kontrolovat tepovou frekvenci, intenzitu tréninku, uživatel dostane přesné měření tepové frekvence během dané fyzické aktivity. Výsledky zobrazují na zařízení a v aplikaci, kde také ukládají.
Plná kompatibilita systémy Android a iOS - Po spárování náramku s chytrým telefonem pomocí aplikace, která je zdarma a kterou si můžete stáhnout z obchodu Google Play nebo App Store, máte přístup k analýzám, statistikám, zprávám a údajům o sportovních aktivitách, zprávám o kvalitě spánku, zprávám o srdečním tepu, zprávám o tlaku a okysličení krve. V aplikaci můžeme vytvořit a uložit uživatelský profil.
Rychlá a snadná výměna řemínku - Žádný problém, k výměně řemínku nepotřebujete žádné nářadí. Stačí vyjmout modul a je hotovo. Vyberte si svou oblíbenou barvu řemínku nebo měňte proužky podle nálady či oblečení.


Vlastnosti a funkce


Kompatibilní operační systém: Android, IOS
Dotykové ovládání - dotykové ovládací tlačítko
Zápěstní senzor (pulzoměr, pulzní oxymetr, tlakoměr)
velký displej
modernizované senzory
monitor spánku
nové rychlejší magnetické nabíjení
funkce notifikací ( příchozí hovory , sms , messenger , facebook atd . )
funkce tlačítka fotoaparátu
ovládání hudby
univerzální design
automatické probuzení po zvednutí ruky
připomenutí příliš dlouhého pobytu bez pohybu a událostí
režim nerušit
stopky / časovač
ztlumte telefon
najít telefon
Smartband M7 nabíjíme z USB konektoru z notebooku nebo počítače nebo USB nabíječkou s výkonem 500ma , doba nabíjení maximálně 2 hodiny.
Další informace: Bezdrátová synchronizace, Integrace s mobilní aplikací


Smartband poskytuje orientační údaje o pulsu a tlaku nelze použít jako přístroj pro lékařské účely.

Sada obsahuje


Smartband M7
Nabíjecí kabel
Gumový pásek