Mini přístroj pro masáž a úlevu od bolesti 8 režimů

Kód: CZ730733955787
Neohodnoceno
145 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní přístroj výrazně snižuje bolesti svalů, kloubů a napětí tím, že uvolní svalové napětí a zlepší průtok krve. To může být prospěšné zejména u lidí trpících chronickou bolestí nebo napětím. Použití masážního přístroje může také pomoci uvolnit svalové napětí a zlepšit pohyblivost kloubů, což jistě oceníte po náročném cvičení, sportovních aktivitách nebo dlouhém období sedavé práce.

Také se připravte na skvělou relaxaci a snížení hladiny stresu, jelikož masáž stimuluje uvolňování endorfinů, které mohou navodit pocit pohody a klidu.

Funkce masážního přístroje


Micro Current EMS Mini Massager: Odstraňuje ochablý tuk paží a podpaží, ideální pro lymfatickou drenáž pro podporu krevního oběhu.
Mini lymfatický drenážní masážní polštář: Mini masážní polštář má délku pouze 17 cm a průměr pouze 6 cm. Zmírňuje svalové nepohodlí, aktivujte svalový tlak a dosáhněte uklidňujícího účinku.
8 režimů a 19 úrovní intenzity: 8 režimů masáže krku a volné kombinace režimů z čeho vybírat. Dopřejte si pocit skutečné masáže, podpořte detoxikaci lymfatického systému a dosáhněte účinku zmírnění únavy. Pro začátečníky se doporučuje začít s nejnižší intenzitou.
Nabíjení USB: 8 hodin nepřetržitého používání po nabíjení po dobu 2,5 hodiny. Nabíjení přes USB může poskytnout stabilnější napájení s delší životností.


Specifikace masážního přístroje


materiál: PU
velikost: 17 x 6 cm
pracovní napětí: 3,2 ~ 4,2 V
výkon: 3 W
nabíjecí čas: 2,5 hodiny