Ruční šicí stroj HANDY STITCH

Kód: CZ7307871399
Neohodnoceno
173 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023

Potřebujete si poopravit záclonu, která se Vám rozpárala? Chcete si obšít ubrus? Nechce se Vám vytahovat veliký šicí stroj? Máme pro Vás řešení. Ruční šicí stroj je to, co potřebujete. Ruční šicí stroj je praktický a skladný. Pomocí šicího stroje můžete obšívat různé látky a nemusíte tak vytahovat veliký šicí stroj. Je to skvělý pomocník do domácnosti pro každou ženu. Udělejte radost mamince, manželce nebo babičce. Určitě budou mít radost.

Handy Stitch je ruční šicí stroj, který nabízí výhody velkého šicího stroje a zároveň umožňuje snadné a flexibilní použití díky ručnímu provedení. Kompaktní rozměr a lehkost zajistí maximální pohodlí při práci. Ruční šicí stroj padne perfektně do ruky a je vhodný jak pro začátečníky, tak pro experty. Díky provozu na baterie a velkému výkonu vytvoříte vždy pevný šev a to kdykoliv a kdekoliv.

Ideální pro rychlé opravy oděvů, nebo pro použití na místech, která jsou pro velký šicí stroj těžko dostupná. Handy Stitch je díky preciznímu provedení vhodný pro jemné materiály jako hedvábí nebo satén a zároveň dostatečně silný, aby si poradil s pevným materiálem jako džínovina, závěsy, apod.
 

Nenechte se zmýlit nízkou cenou - tento stroj opravdu šije!!!


vhodný při šití drobných domácích prací a na opravu oděvů
šití tímto atrojem je triviálně prosté, ideální zařízení
perfektně padne do dlaně, zvládne jak jemné látky, tak i džínsovinu, záclony, či závěsy, vše záleží na nastavení nití
stroj šije jednou nití, nemá bubínek, takže s ní zvládne pracovat každý, ani krejčovský laik nebude mít problémy.
Součástí balení:


ŠPULKA S NITĚMI
NÁHRADNÍ JEHLA
NÁSTAVEC NA VELKÉ CÍVKY
NAVLÉKAČ JEHELRozměry produktu: 21cm x 6,5cm x 3,5cm
Váha produktu: 235g
Rozměry balení: 22,60cm x 14,80cm x 5,40cm, váha balení 298g