Akupresurní masážní podložka + polštářek a míčky modročerná

Kód: CZ730724711302
Neohodnoceno
535 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
5.12.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Darujte svalům relaxaci masážní podložkou. Podložka byla vyvinuta díky poznatkům tradiční čínské medicíny - akupresurní podložky citelně pomáhají při bolestech zad či páteřních obratlů i při problémech se spánkem.

Princip podložky je jednoduchý: na ploše 65 cm x 40 cm x 2 cm se nachází 230 kulatých jehličkových ostrůvků, přičemž každý obsahuje 42 umělohmotných jehliček na stimulaci a prokrvení dotýkajících se částí těla. Princip je podobný akupunktuře, akupresura zajišťuje vyplavení hormonů štěstí oxytocinu a endorfinu, které snižují bolest a zvyšují pocit pohody. Podložka aktivně zklidňuje svaly a tím pomáhá i snadnějšímu a hlubšímu spánku. Již po 20 minutách na podložce lze cítit zmírnění bolesti a příjemné teplo po celém těle.

Rovnoměrné rozmístění a tvar jehliček zabraňují pocitu bolesti při ležení na podložce, protože žádná z jehliček samostatně nestimuluje jistý bod.

Kromě pomoci od bolesti zad lze masážní podložku použít i na jiné části těla: na břiše zlepšuje trávení, uvolňuje část břicha a dýchací svalstvo. Podložku lze uložit i na opěradlo židle a tak zrelaxovat křížovou oblast a snížit bolestivý ischias. 2 praktická očka umožňují zavěšení podložky na stěnu a opření se o ni ve stoje. Srolovaná podložka pomáhá při masírování svalů zátylku, spánku či čela.

Po použití se dá podložka jednoduše srolovat a vložit do praktické tašky. Potah podložky je vyroben ze 100% bavlny a snadno pratelný.

SPECIFIKACE:

     barva: černo - modrá
     materiál: bavlna / plast / pěna
     rozměry rohože (délka/šířka/výška): 65/40/2cm
     počet rozet na podložce: 230
     počet tlakových bodů na podložce: 6210
     rozměry polštáře (délka / šířka / výška): 14/11/34 cm
     počet rozet na polštáři: 59
     počet tlakových bodů na polštáři: 1593
     počet hrotů na míči: 78
     hmotnost soupravy: 0,713 kg

Obsah balení:

     rohož
     polštář
     2 míčky