Elektrický odstraňovač vší TREVY

Kód: 828
Neohodnoceno
575 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2022

Vlasové vši se často vyskytují u dětí, pro které používání chemických přípravků není vhodným řešením. Elektrický hřeben je univerzální náhradou chemických prostředků proti vším a hnidám. Jednoduchým, rychlým a příjemným způsobem odstraní vlasové vši i hnidy a snadno se dezinfikuje. Husté zuby hřebenu zachytí i nejmenší vajíčky a pomocí vakuového efektu je nasají do vnitřní nádoby. Navždy se rozlučte s vlasovými parazity.

✔ Bez chemikálií a alergenů.
✔ Husté zuby hřebenu účinně odstraní vši a hnidy.
✔ Parazity během česání nasaje do filtru.
✔ Bezpečné i pro ty nejmladší.
✔ Bez tahání a trhání vlasů.
✔ Snadno se dezinfikuje.
✔ Náhradní díly jsou součástí balení.
✔ Vhodné pro všechny typy vlasů.
✔ Vhodné také pro odstraňování blech z kožichu domácích mazlíčků.

Automatický odstraňovač vší kombinuje 3 výkonné technologie pro odstranění všech parazitů a vajíček z vlasů a pokožky hlavy.

  1. Zuby z materiálu nano-bind používají kladné ionty k oddělení VŠECH vajíček a vší
  2. Vakuum táhne a filtruje všechny zbytky do chráněného pouzdra
  3. UV světlo zcela eliminuje všechny zachycené vši a vejce.

Elektrický hřeben pro odstranění vší funguje tak, že vytváří elektrický náboj mezi zuby hřebenu, který při kontaktu způsobuje mírný elektrický šok, čímž zabíjí vši a jejich vajíčka. Elektrický náboj je tak nízký, že jej uživatel nepostřehne, takže je zařízení zcela bezpečné. Jediným pohybem zabije více vší najednou. Vzhledem ke svým vlastnostem a výjimečné účinnosti je také nezbytným preventivním nástrojem pro použití v domácnostech, školkách a školách.
Hřeben spustíte stisknutím tlačítka. Vlasy pečlivě pročešte, hřeben nasaje vši a hnidy dovnitř a shromáždí je v uzavřené nádobě s filtrem, kterou po použití vyprázdníte, očistíte a můžete znovu použít. Podle potřeby můžete filtr nahradit novým.

Vlastnosti:

  • Materiál: plast a nerezová ocel
  • Napětí: 220–240V

Obsah:

  • Elektronický hřeben pro odstraňování vší
  • 3 dodatečné filtry

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení