Řetízek Miluji Tě 100x jinak

Kód: CZ73079373503
Neohodnoceno
148 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Rádi byste překvapili vaši drahou polovičku opravdu originálním zamilovaným dárkem? Pokud ano, tento řetízek se srdíčkem je sázka na jistotu! Přívěšek ve tvaru srdíčka ukrývá zamilovaný vzkaz, který se promítne po prosvícení přívěšku, a to rovnou ve 100 jazycích! Buďte si jistí, že takový dárek vaše láska ještě nikdy od nikoho nedostala.

Detailní informace

Detailní popis produktuDecentní řetízek se srdečným poselstvím doporučujeme jako ideální dárek k svátku, k narozeninám nebo k výročí. Obdarovaná dívka či žena si tento šperk ihned oblíbí, protože jí bude stále připomínat vaši lásku.

Jak zobrazit láskyplné vyznání?

Pro zobrazení poselství I Love You (miluji tě) v angličtině a dalších 99 jazycích prosviťte kamínek v srdíčku například baterkou ve vašem mobilním telefonu. Pro nejlepší efekt doporučujeme prosvítit v co největším přítmí nebo v úplné tmě. Podívat se však lze i pouhým okem do kamínku zepředu. Dostatečně přibližte oko k vypouklému sklíčku uvnitř prstýnku a zaostřete. Anebo těsně před něj přibližte čočku mobilního telefonu. Text se promítne na obrazovce.

Obsah balení:


1x řetízek s přívěškem v dárkovém balení


Technická specifikace:


Celková délka řetízku: 47 cm
Přívěšek ve tvaru srdce
Kamínek se zamilovaným vzkazem
Rozměr přívěšku: 2 cm x 1,5 cm
Nastavitelná délka obvodu
Barva řetízku: stříbrná
Materiál: bižuterní kov
Zapínání: bižuterní karabinka
Nedoporučujeme kontakt s vodou