Vibrační a vyhřívací masážní pás

Kód: CZ730720175160
Neohodnoceno
745 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
1.6.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vibrační pás od DexXer je řešením pro všechny, kteří nemají čas pravidelně pečovat o svoji postavu a chtějí se těšit ze štíhlé a vyrýsované postavy. Díky vibracím různé intenzity a funkci vyhřívání zpevníte a vytvarujete tělo ve vybraných partiích, odstraníte celulitidu a zbavíte se otoků. To vše příjemným a pohodlným způsobem!

Díky ultra rychlým vibracím generovaným pásem je tělo vystaveno jemným nárazům. Zvýšená teplota urychluje proces spalování tuků, stejně jako při intenzivním tréninku! Přirozenou reakcí svalů je snaha stabilizovat a snížit teplotu tkání – vibrační pás proto automaticky generuje aktivitu specifických svalových skupin a redukci tukových buněk bez vaší námahy! Ošetření je zároveň přirozené a pro naše tělo naprosto bezpečné.

Funkce vibračního pásu od DexXer se ovládají pomocí praktického kabelového dálkového ovladače. Díky němu můžete zařízení zapnout a vypnout, aktivovat funkci vyhřívání, rozhodnout se, jestli má pás fungovat v automatickém nebo manuálním režimu a přizpůsobit intenzitu vibrací svým potřebám a preferencím.

Vibrační pás slouží k zeštíhlení a zpevnění konkrétních partií těla. Můžete jej nosit kolem pasu, hýždí, boků nebo stehen. Délka až 125 cm umožňuje používat Vibrační pás i jako masážní přístroj na záda! Šikovný přístroj s mnoha možnostmi využití!

Výhody produktu:


pohodlný a snadný způsob, jak získat dokonalou postavu
masážní a vyhřívací funkce v jednom
lze použít na vybrané části těla
až 2 pracovní režimy a 4 úrovně intenzity
dálkové ovládání
síťové napájení


Specifikace:


napájení: síť 230V
ovládání: kabelové dálkové ovládání
nastavení intenzity: ano
počet provozních režimů: 2
počet stupňů intenzity: 4
provozní režimy: automatický a manuální
délka pásu: Max. 125 cm


Obsah balení:


vibrační pás
AC adaptér
krejčovský metr 150 cm