Vlastní studio STUDISTAND

Kód: CZ730710798198
Neohodnoceno
578 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Staňte se tvůrcem obsahu, kterým jste vždy chtěli být. Díky různým aplikacím se můžete zaměřit na to, co vás nejvíce baví.


Všestranné – Pokryje všechny vaše potřeby pro tvorbu obsahu. Nebojte se prozkoumat jakoukoli platformu sociálních médií.
Vysoká kvalita – Díky stabilnímu stativu, kompaktnímu mikrofonu a jasným LED světlům nebude váš obsah ani na chviličku nudný.
Snadné natáčení – Snadno se spáruje s různými chytrými telefony a fotoaparáty, což vám umožní soustředit se pouze na obsah. Držák na telefon je kompatibilní se zařízeními o minimální šířce 5,5 cm a maximální šířce 8,5 cm. Výška stativu je 10 cm od základny k držáku telefonu.Zapojte a nahrávejte – Navrženo tak, aby produkovalo vysoce kvalitní zvuk s vysokým rozlišením a zároveň redukovalo bílý šum a nežádoucí zvuk. Tento mikrofon s 3,5 mm konektorem pro mikrofon funguje prakticky se všemi chytrými telefony (nejnovější modely iPhone potřebují adaptér certifikovaný společností Apple a ostatní telefony bez standardního 3,5mm konektoru pro mikrofon potřebují vlastní adaptér pro danou značku) a fotoaparáty. *Po připojení mikrofonu nebudou reproduktory telefonu přehrávat zvuk.
Tři nastavení světla – Nastavte osvětlení LED třemi různými způsoby a vytvořte dokonalou atmosféru.
Dálkové Bluetooth ovládání – Na vzdálenost až 10 m můžete pohodlně kontrolovat natáčení obsahu.


Všechny elektronické součásti tohoto produktu vyžadují ke svému provozu baterie. Baterie nejsou součástí balení.

SOUČÁSTÍ BALENÍ


Stativ
Svítidlo LED (nutné baterie AA)
Puškový mikrofon (nutné baterie AA)
Držák na telefon
Dálkové Bluetooth ovládání (nutné 3V baterie CR 2032)