Zahradní pěstitelský pytel

Kód: CZ7307104138818521146
Neohodnoceno
119 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

K pěstování voňavých domácích rajčat a chutných brambor již nepotřebujete vlastní pole nebo zahradu. S pomocí tohoto pytle snadno vypěstujete oblíbené plodiny v pohodlí domova, na balkóně nebo na terase.

Domácí vlastnoručně vypěstovanou zeleninu si nyní mohou dopřát i lidé, kteří nemají vlastní pole nebo zahrádku, a to díky tomuto pěstitelskému pytli. Praktický pytel lze snadno umístit na balkon nebo na terasu, a můžete se pustit do pěstování. V pytli naplněném zeminou se bude dařit bramborám, rajčatům, nebo třeba bylinám. Na domácím pěstování plodin v pytli není nic složitého, takže to bude hračka opravdu pro každého. Odměnou každému pěstiteli bude chutná domácí zelenina se svěží nezaměnitelnou chutí.

Jak při pěstování postupovat?

Princip pěstování v pytlích je velice jednoduchý a postupy jsou podobné pro všechny druhy plodin. Do pytle je třeba nasypat substrát, umístit sazenice, hnojivo, a pak postupovat podle toho, o jakou rostlinu se jedná. K rajčatům, paprikám a fazolím je třeba umístit opěrný kolík, na který se budou vyvazovat stonky. V pytlích se bude dařit skvěle i bramborám, které potřebují hodně vlhkosti. Pytel je opatřen dvěma pevnými uchy pro snadnou manipulaci a okénkem na suchý zip. Základem úspěchu je umístit pytel na slunné místo a kvalitně hnojit. Speciální směsi pro pěstování v pytlích lze pořídit v zahradnictvích nebo hobby marketech.

Obsah balení:


1x zahradní pěstitelský pytel


Technická specifikace:


Rozměry: S - 17,5 x 17,5 x 15 cm
               M - 24 x 24 x 20 cm
               XL - 29 x 29 x 33 cm
               XXL - 34,5 x 34,5 x 44,5 cm
Materiál: Polyetylenová plastická hmota
Barva: Tmavě zelená
Údržba: Omývání hadříkem a mytí pod vodou