9H Tekuté NANO sklo pro mobilní telefon

Kód: CZ730720175238
Neohodnoceno
75 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Keramický povrch NANO CRYSTAL je moderní řešení, které vám umožní ochránit displej téměř každého telefonu dostupného na trhu! Nemusíte se ptát, jestli zakoupená fólie nebo sklo bude pasovat na váš model telefonu. Náš NANO povlak bude fungovat pro jakékoli zařízení!

TEKUTÉ OCHRANNÉ SKLO S 9H TVRDOSTÍ

Stupnice tvrdosti ochranného skla je vyjádřena koeficientem H - 9H, což je nejvyšší hodnota, jakou může nabýt. Naše tekuté sklo zaručuje nejvyšší povrchovou ochranu proti poškrábání! Navíc při správné aplikaci mění povrchové napětí na displeji telefonu a účinně jej chrání před prasklinami.

HYDROFOBNÍ A OLEOFOBNÍ

Naše NANO CRYSTAL povrchová úprava zaručuje bezpečnost obrazovky telefonu bez ovlivnění její funkčnosti. Díky potahu nejen ochráníte displej telefonu, ale zkontrolujete, zda bude plně hydro- a oleofobní. Co to znamená? Že bude „odpuzovat“ vodu i mastnotu, což zaručuje žádné skvrny, otisky prstů a jiné nečistoty na povrchu obrazovky!

UNIVERZÁLNÍ APLIKACE + SNADNÁ APLIKACE

Naše tekuté sklo poslouží především jako ochrana displejů chytrých telefonů. Můžete je však použít ik zabezpečení displejů tabletů, inteligentních hodinek, brýlí fotoaparátu telefonu a mnoha dalších! NANO CRYSTAL bude dobře fungovat na rovných i zakřivených površích. Aplikace tekutého skla je mnohem jednodušší než montáž tvrzeného skla nebo ochranné fólie!

NÁVOD K APLIKACI

1.Displej chytrého telefonu otřete hadříkem s označením č.1 – má látku, která vám umožní důkladně vyčistit displej před nanesením tekutého skla. Displej otřete dosucha hadříkem č.2.

2. Naneste 5-8 kapek NANO CRYSTAL na obrazovku.

3.Kapalinu rovnoměrně rozetřete po povrchu obrazovky hadříkem č.j. 2.

4.Nechte nátěr zaschnout (5-10 minut).

5.Zabraňte kontaktu s vodou po dobu 24 hodin.

6.Užijte si super ochranu!

Výhody produktu:


vynikající ochrana displeje - tvrdost 9H
jednoduchá aplikace - žádné vzduchové bubliny nebo vyčnívající okraje
po nanesení je nátěr ZCELA NEVIDITELNÝ
má hydrofobní vlastnosti
zabraňuje tvorbě mastných otisků prstů a usazování bakterií
univerzální - pasuje na KAŽDÝ TELEFON (kromě modelů se složenou obrazovkou)
nejen pro chytré telefony - vhodné i pro tablety, brýle a inteligentní hodinky