Univerzální polštář na spaní FLIPSLEEP

Kód: CZ730720154436
Neohodnoceno
296 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
1.3.2024

Nemůžete kvůli nepohodlnému polštáři celou noc spát? Překládáte ho, otáčíte a načechráváte, ale nikdy to není úplně ono. Teď je tu FLIPSLEEP, tlustý, pohodlný a podpůrný polštář ve tvaru připomínajícím vejce se žlábkem pro hlavu ve středu.

Detailní informace

Detailní popis produktuDŮLEŽITÉ VLASTNOSTI


Měkký a pohodlný pomocný polštář
S polštářem FLIPSLEEP budete mít dost možná pocit, jako byste hlavu položili na měkký obláček z pohodlného materiálu, který vám po celou noc bude podepírat hlavu, krk a ramena.
Podpůrný design Egg Groove
Žlábek ve středu drží vaši hlavu a krk a tvoří pro ně podporu v ideální výšce pro spánek. Zároveň vyšší části, které obklopují tento žlábek, pomohou udržet hlavu a krk v ideální poloze, takže se nebudou kroutit a následkem toho tuhnout nebo bolet.
Prodyšný pro chladný a suchý spánek
Polštář FLIPSLEEP dobře větrá, takže vám během spánku nebude horko a nebudete se potit. Možná nebudete mít ráno naléhavou potřebu smýt ze sebe přebytečný pot, pokud to obvykle děláte.
Hodí se pro jakoukoli polohu při spánku
Není nutné, abyste spali na zádech, protože polštář poslouží také těm, kteří spí na boku nebo na břiše. Poté, co se položíte a zaujmete spací polohu, polštář se začne jemně přizpůsobovat tvaru vaší hlavy a horní části těla.
Lehněte si a krásně se vyspěte
FLIPSLEEP bude tvořit podporu pro vaši hlavu a krk tak, že rovnoměrně rozloží hmotnost těchto částí těla do celého polštáře. Ať spíte v jakékoli poloze, polštář zvýší úroveň pohodlí při spánku, a tím vám pomůže klidně spát.


ZPŮSOBY POUŽITÍ


Dejte ho do povlaku na polštář;
Umístěte polštář na postel;
Lehněte si a položte hlavu do kulatého žlábku ve středu.


SPECIFIKACE


Materiál: 92 % polyester a 8 % elastan
Hmotnost produktu 242 g
Velikost produktu (D x Š x V): 48 × 30 × 13 cm
Obsah balení: 1 × spací polštář FLIPSLEEP